Historia Księgarni Dębickich

Księgarnia Dębickich jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki “Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskała wsparcie finansowe w wysokości 30 tys. zł z przeznaczeniem na koszty konsultingu i promocji księgarni, koszty stałe utrzymania lokalu księgarni, zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

 

 Księgarnia ulokowana jest na parterze narożnej kamienicy u zbiegu ulic Mickiewicza i Sandomierskiej w Mielcu. Trwa pod tym adresem już od 132 lat. Czekamy tu na naszych miłych klientów – mieszkańców miasta i okolic oraz bawiących przejazdem gości – codziennie w godzinach od 10.oo do 18.oo, a w soboty od 9.oo do 14.oo. 
Wejście jest przyjazne dla osób na wózkach oraz z wózkami (brak schodów:), akceptowane są psy, koty i drobniejsza zwierzyna 🙂

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej internetowej e-księgarni, która jest oczywiście integralną częścią “Księgarni Dębickich”. Zapraszamy do zapoznania się z wybraną ofertą pozycji książkowych dostępnych spośród wielu tytułów w naszym sklepie. Polecamy szczególnie dział z regionaliami (“mielecjanami”), gdzie staramy się prezentować wszelkie dostępne aktualnie na rynku księgarskim pozycje z tej dziedziny. Tematy “mieleckie” (porzez tematykę, nazwisko autora czy choćby skojarzenia) obecne są też prawie w każdym z działów katalogu tematycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów Smile